01 02 015 Elektrikli Ayak Dosyaları, Rahat Parlatma Nasır Sökücü Pedikür Aracı Ayrılabilir Ev Kullanımı için

01 02 015 Elektrikli Ayak Dosyaları, Rahat Parlatma Nasır Sökücü Pedikür Aracı Ayrılabilir Ev Kullanımı için

₺ 59.38

Ürün sayısı

Kafa, vücudu temiz tutmak için demonte edilebilir ve temizlenebilir (Not : vücut su geçirmez değildir ve yıkanamaz).Rahat parlatma cilt, çift dişli hız ayarı, ayak bakımı için kullanmak için farklı kullanıcılar için uygun.Dahili lityum pil 600m Ah, kolay ve rahat şarj için paketin USB kablosuyla birlikte gelir.Vakum sistemi, ayakları taşlarken tozu emebilir, yüksek hızlı santrifüj rotasyon toz emilimini sağlar.Dahili emme fonksiyonu ile, yeni bir ayak taşlama deneyimi getirmek için temiz ve kullanışlı bir toz saklama kutusu vardır.Özellik : 1. Vakum sistemi, ayakları taşlarken tozu emebilir, yüksek hızlı santrifüj rotasyon toz emilimini sağlar.2. Rahat parlatma cilt, çift dişli hız ayarı, ayak bakımı için kullanmak için farklı kullanıcılar için uygun.3. Kafa, vücudu temiz tutmak için demonte edilebilir ve temizlenebilir (Not : vücut su geçirmez değildir ve yıkanamaz).4. Dahili emme fonksiyonu ile, yeni bir ayak taşlama deneyimi getirmek için temiz ve kullanışlı bir toz saklama kutusu vardır.5. Dahili lityum pil 600m Ah, kolay ve rahat şarj için paketin USB kablosuyla birlikte gelir.Şartname : Öğe Türü : Elektrikli Ayak Dosyaları Malzeme : ABSBattery : Dahili lityum pil 600m Ah Operating Talimatları : İkinci vitesin hız ayarı talebe göre serbestçe ayarlanabilir.Güç düğmesine kısa basın, 1. vites mavi ve 2. vites kırmızıdır.Kapatmak için tekrar tıklayın.Ürün şarj talimatları : Kafa su ile yıkanabilir, temizlemek için bir temizleme fırçası kullanın, ancak vücut su ile yıkanamaz, şarj portunun su ile temas etmesine izin vermeyin.Paket listesi : 1 x Ana bilgisayar 2 x Yedek Kafa 1 x USB kablosu 1 x Temizleme Fırçası 1 x Kullanım kılavuzu .


Detaylı bilgi

Item Type:
Electric Foot Files
Material:
ABS
Battery:
Built‑in lithium battery 600mAh
Operating Instructions:
The speed regulation of the second gear can be adjusted freely according to the demand. Short press the power button, the 1st gear is blue, and the 2nd gear is red. Click again to shut off. :
Product charging instructions:
Head can be washed with water, use a cleaning brush to clean but the body can not be washed with water, do not let the charging port contact with water.  :
Package List:
1 x Host  :
2 x Spare Head  :
1 x USB Cable  :
1 x Cleaning Brush  :
1 x Manual  :

Verilen bu kadar mal satın

PUMA Erkek Koşu Favori Uzun Tayt
  • Yenilendi

PUMA Erkek Koşu Favori Uzun Tayt

₺ 0.00

%89 polyester Geri Dönüştürülmüş, %11 elastan.İthal.Kapatmayı çek.Makine Yıkama.Düzenli uyum.dry CELL ile üretilmiştir : Kumaşlar kuru ve rahat kalmanıza yardımcı olmak iç