100 Yaprak A4 Boya Süblimasyon Kağıdı Kaplama Tabakası ısı transfer kağıdı Levhalar Kupalar Tabaklar Fayans Baskı 100gsm 8. 3x11.

100 Yaprak A4 Boya Süblimasyon Kağıdı Kaplama Tabakası ısı transfer kağıdı Levhalar Kupalar Tabaklar Fayans Baskı 100gsm 8. 3x11.

₺ 0.00

Ürün sayısı

Açık renkli fiber kumaş, seramik kupalar ve tabaklar, metal levha için ısı transfer kağıdı, etc.It daha renkli ve parlak, özellikle tekstil(kumaş), metal için uygundur.Süblimasyon kullanma ink.It baskı tarafında bir kaplama tabakası vardır, Baskılı renk parlaktır, büyük ölçüde aktarılır.GSM : 100g; Ambalaj : 100 yaprak/parsel.Özellik : Süblimasyon mürekkebi kullanma.Açık renkli fiber kumaş, seramik kupalar ve tabaklar, metal levha vb.Için yaygın olarak kullanılır.Bu, kaplamalı özel kaplamalı transfer kağıdıdır ve EPSON yazıcı tarafından süblimasyon mürekkepleri ile basılmış mükemmel görüntü elde edebilirsiniz ve mürekkep basılı öğeye tamamen aktarılacaktır. Açıklama : Özellikle tekstil(kumaş), metal için daha renkli ve parlaktır.Süblimasyon mürekkebi kullanılarak açık renkli elyaf giysiler için özel Kaplamalı Transfer Kağıdı kullanılır, ayrıca kupalar, kapaklar, tabaklar vb.Için de geçerlidir.Diğer kağıtlardan fark : Baskı tarafında bir kaplama tabakası vardır, Basılı renk parlaktır, büyük ölçüde aktarılır.Özellikler : Boyutu : A4 Ağırlık : 0.9 kg GSM : 100g Ambalaj : 100 yaprak / parsel Baskı Kılavuzu : 1. Görüntüyü, preslenmiş sonucu daha iyi hale getirebilen özel bir malzeme ile kaplanmış pürüzlü bir yüzeye yazdırın. 2. Kağıt üzerindeki kaplama malzemesi nedeniyle, hava çok kuru ise, kağıt biraz kıvrılır.Tüm kağıt genellikle plastik torbaya tutar, 10 sayfa sürer, kağıdın uzun kenarı boyunca gazeteleri açın, (yüzeyi parlak bir kupa kağıtları koymak dışında), yazdırmadan önce, kupadan tek bir sayfa kağıt alın, (yazdırma) için kağıt 4 köşe bend, baskı kafasını köşeye dokunmak önlemek, yazıcıya kağıt koyun, hemen baskı.Ya da pürüzlü yüzeyi alçaltın ve üzerine ağır bir nesne koyun. 3. Yazdırmadan önce, lütfen parlak yüzeyi dışarıda tutun, ardından kağıdı yuvarlayın ve 10 dakika tutun. 4. Baskı, süblime mürekkep kurutma için 1 - 2 dakika bekletme, aktarma yapmak daha sonra sonra.


Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın