TJLSS yemek takımı Vintage Bak Seramik Mavi 12 Parça Kumtaşın sofra seti yemek tabağı, tatlı tabağı, Kase

TJLSS yemek takımı Vintage Bak Seramik Mavi 12 Parça Kumtaşın sofra seti yemek tabağı, tatlı tabağı, Kase

₺ 0.00

Ürün sayısı

12'li paket 12 parçalı set, 11 inç yemek Tabağı, 8 inç tatlı Tabağı ve 7 inç kase, 4 kişilik servis içerir;.Özel sır rengi, uygulama kapsamında renkleri en uç noktaya kadar çarpıştırır. craftsmanship.It masanızı son derece süsleyin, ayrıca her ev yapımı yemeği özel hissettirin.ÜSTÜN İŞÇİLİK : Malzeme kumtaşıdır, yüksek sıcaklıkta ateşlenir, sır pürüzsüz ve hassastır, sağlıklı ve temizlenmesi kolaydır;.Fırın değişim sır tarafından hazırlanmış, Her renk değişimi biraz farklı, sanatsal güzellik dolu;.Koyu renk sistemi yavaş yavaş iç gradyan sistemine geçer ve renk değişiklikleri yumuşak ve doğaldır.28x2 özellikler : Yemek Tabağı Øx H.5cm Dessert Plaka Øx H : 21x2,5 cm Bowl Øx H : 17.5 x5.12 12 5 cm Dolum kapasitesi : 550 ml Features : PACK-parçalı set; özel, sır rengi işçilik kapsamında aşırı renkleri çarpıştı 4 kişi için 11 inç yemek Tabağı, tatlı Tabağı 8 inç ve 7 inç kase, servis içerir.Son derece masa süslemeleri, aynı zamanda yemek özel hissetmek pişmiş her ev yapar.ÜSTÜN işçilik : Malzeme yüksek sıcaklıkta ateşlenen taş işçiliğidir, sır pürüzsüz ve hassastır, sağlıklı ve temizlenmesi kolaydır; Fırın değişim sırıyla hazırlanmış, Her renk değişimi biraz farklıdır, sanatsal güzelliklerle doludur; Koyu renk sistemi yavaş yavaş iç gradyan sistemine geçer ve renk değişir yumuşak ve doğaldır.BENZERSİZ tasarım-İçbükey dışbükey embriyo tabanı, dalgalanmalarla ince bir sır rengi sunar.Düzensiz kenar da bu yemek takımının en önemli özelliği.İçbükey-dışbükey ve düzensizlik, sofra takımını saf ve doğal bir tarza sahip kılar.Kenar, kahverengi kalın tığ işi ile özetlenmiştir.sofra takımının eski tasarımı.Alt sırlı tasarım, aşınmaya dayanıklı ve kaymaz değildir.Paket içeriği : 4 x yemek Tabağı4 x tatlı Tabağı4 x Bowl Due ekran farklılıkları nedeniyle, renk beklenen renkten biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.


Detaylı bilgi

Dinner Plate ØxH:
28x2.5cm
Dessert Plate ØxH:
21x2,5 cm
Bowl ØxH:
17.5 x5.5 cm Filling capacity
Features:
PACK of 12The 12-piece set includes 11 inch dinner Plate, 8 inch dessert Plate and 7 inch bowl, service for 4 persons; :
The special glaze color collides the colors to the extreme within the scope of craftsmanship. It extremely decorate your table, also makes every home cooked meal feel special. :
SUPERB CRAFTMANSHIP:
The material is stoneware, fired in high temperature, the glaze is smooth and delicate, healthy and easy to clean;
Crafted by kiln change glaze, Each color change is slightly different, full of artistic beauty; :
The dark color system gradually transitions to the internal gradient system, and the color changes are soft and natural. :
UNIQUE DESIGN -The concave-convex embryo base presents a fine glaze color with undulations. The irregular edge is also the highlight of this dinnerware. The concave-convex and irregularity make the tableware have a pure and natural style. The edge is outlined by the brown thick crochet, which inrichs vintage design of the tableware. The bottom is not glazed design, wear-resistant and non-slip. :
Package included:
4 x Dinner Plate :
4 x Dessert Plate :
4 x Bowl :
Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :

Verilen bu kadar mal satın