Venezuela ülke Bayrağı Araba Anahtarları KIMLIK Rozeti Tutucu Anahtarlık Hatıra Venezuela Ayrılabilir Ayrılıkçı Yapış Toka (Kordon)

Venezuela ülke Bayrağı Araba Anahtarları KIMLIK Rozeti Tutucu Anahtarlık Hatıra Venezuela Ayrılabilir Ayrılıkçı Yapış Toka (Kordon)

₺ 19.98

Ürün sayısı

[ÖLÇÜMLER ] bu kordon 0.75 inç genişliğinde ve uçtan uca 1.5 feel uzunluğundadır. [ÜSTÜN KALİTE ] boyunluklarımızdaki tasarımlar her iki tarafa da basılmıştır. [ KOLAY serbest bırakma ] tokalı plastik klipsimiz, anahtarlarınızı veya diğer nesnelerinizi boyunluklardan çıkarmayı kolaylaştırır. [ RESMİ BAYRAK tasarımı ] kordon üzerine basılan bayrak, ülkemizin/eyaletimizin/ilimizin resmi bayrağıdır. [ DİKİŞ ] Kordonun dikilme şekli, kordonu boynunuza takabilmenizi sağlamak içindir ve tasarımı gösterecektir property.It geriye doğru dikilmiş gibi görünebilir ama bu bilerek yapıldı.Ülke ve Eyalet Bayrağı Ürünleri Sadece anahtarlara değil, diğer çeşitli ürünlere de takılan harika görünümlü, yüksek kaliteli ve benzersiz bir bayrak kordonu ister misiniz?Çöl Kaktüs Ülkesi Her kordon 0,75 inç genişliğinde ve 1,5 fit boyutlarındadır long.An harika görünen ve hemen hemen her yerde görüntülenebilen harika ülke veya eyalet bayrağı kordonu.Özel biri için hediye olarak yüksek kaliteli bir Ülke ve Eyalet Kordonu istiyorsanız, en iyisinden başka bir şey almadığınızdan emin olmak için buradayız.Desert Cactus, bugün piyasada bulunan en geniş ülke/eyalet bayrağı ürün yelpazesine, çıkartmalara ve çıkartmalara sahiptir.


Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın