OCYE Spor Kettlebells Kadın Erkek Ev Rekabetçi Püskürtme Kettlebells Topu Kaldırma su ısıtıcısı Ticari Dambıl Saf Demir, ağırlık:

OCYE Spor Kettlebells Kadın Erkek Ev Rekabetçi Püskürtme Kettlebells Topu Kaldırma su ısıtıcısı Ticari Dambıl Saf Demir, ağırlık:

₺ 770.80

Ürün sayısı

Malzeme : Saf demir döküm, tozsuz boyama.Kolu : kavisli kolu, rahat hissediyorum, kol uyuyor.Alt : Temas parçalarını arttırın, kararlı ve güvenli.Ağırlık : 4 kg / 6 kg / 8 kg / 10 kg / 12 kg / 14 kg / 16 kg / 18 kg.Çok fonksiyonlu : güzel bacakları şekillendirmek, kalçaları ve bacakları eğitmek, küçük bir bel atmak ve kolları sıkılaştırmak.Renk : Siyah Adı : Fitness kettlebell Malzeme : Saf demir döküm, tozsuz boyama Ağırlık : 4kg / 6kg / 8kg / 10kg / 12kg / 14kg / 16kg / 18kg Kalabalık için uygun : çoğu insan için uygundur.özellik : 1. Kolu : Kolu : Kavisli kolu, rahat hissediyorum, fit kol 2. Alt : Temas parçalarını arttırın, kararlı ve güvenli Kettlebell egzersizi 1. Liberty Bell'i kaldırın ve bu pozisyonu 30 saniye basılı tutun.Bu işlemi her kol için 7 kez tekrarlayın ve 15 saniye dinlendirin. 2. Kettlebell salıncak 10 Kettlebell salıncak gerçekleştirmek için sağ kolu, sol kolu ve ardından her iki kolu kullanın.Egzersizi iki kez tekrarlayın ve 30 saniye dinlenin. 3. Kettlebell Çömelme Çömelme 15 (her kola bir tencere ekleyin).Ürün fonksiyonu : egzersiz omuzlar ve sırt, egzersiz karın kasları, şekil kalça, koordinasyon ve denge avantajı : 1. Vücudunuzu şekillendirin, kelebek kollarından kurtulun, göğsünüzü düzeltin, ince kollar, ince bel, kalçalar, sıska bacaklar, sıkı yelek 2. Koku olmadan güvenli.


Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın

Sveltus Kettlebell Fit 4 kg Sarı
  • Yenilendi

Sveltus Kettlebell Fit 4 kg Sarı

₺ 28.20

Üretici garantisi geçerli olmayabilir.Zorlu sporcular için değil, aynı zamanda yeni başlayanlar için de uygundur.2 kg'dan 12 kg'a kadar farklı ağırlıklarda mevcuttur.4 Koruyucu pe