Nefes Kumaş Basit 6 Katmanlar Gazlı Bez Yapısı Bebek Ter Havlu, Hızlı Ter Emme Temizle Bebek Emici Ter Havlu, Bebek Bebek için(Bunny)

Nefes Kumaş Basit 6 Katmanlar Gazlı Bez Yapısı Bebek Ter Havlu, Hızlı Ter Emme Temizle Bebek Emici Ter Havlu, Bebek Bebek için(Bunny)

₺ 0.00

Ürün sayısı

6 Kat gazlı bez yapısı, hızlı ter emme ve harika kullanım deneyimi.Floresan ajanlardan uzak durun, bebeğinizin sağlıklı büyümesine özen gösterin.Açık ve basit, sertleşmeyin, ne kadar çok yıkarsanız o kadar yumuşak, genişlemiş ve genişlemiş tasarımlar.Nefes alabilen kumaş, hızlı bir şekilde nem yayabilir, bebek kullanımı için rahattır.Kullanmak için dört mevsim için uygun, bebek çocuk çocuk için özel olarak tasarlanmış.Özellik : 1. Nefes alabilen kumaş, hızlı bir şekilde nem yayabilir, bebek kullanımı için rahattır.2. Floresan ajanlardan uzak durun, bebeğinizin sağlıklı büyümesine özen gösterin.3. Açık ve basit, sertleşmeyin, ne kadar çok yıkarsanız o kadar yumuşak, genişlemiş ve genişlemiş tasarımlar.4. Kullanmak için dört mevsim için uygun, bebek çocuk çocuk için özel olarak tasarlanmış.5. 6 Kat gazlı bez yapısı, hızlı ter emme ve harika kullanım deneyimi.Spec : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Bebek Geri Havlumalzeme : Gazlı Bez Isteğe Bağlı Tipi : #1, #2uygun Mevsim : Dört Mevsim Katmanlar : 6 Katmanlar Boyutu : Yaklaşık. 49x21 cm / 19.3x8. 3 inç Paket Listesi : 2 x Bebek Geri Havlu.


Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın