Ymıko LED Duvar Aplikleri, akrilik Malzeme Duvara Monte duvar ışıkları Koridor Yatak Odası Banyo Sundurma Oturma Odası ( 2)

Ymıko LED Duvar Aplikleri, akrilik Malzeme Duvara Monte duvar ışıkları Koridor Yatak Odası Banyo Sundurma Oturma Odası ( 2)

₺ 0.00

Ürün sayısı

【Göz bakımı】 Buzlu kabuk, gözlerinizi korumak için sert olmamak için aydınlatmayı yumuşatabilir. 【High Quality】Adopts kaliteli alüminyum alaşım ve akrilik, hafif, anti-pas, yıllarca kullanım için dayanıklı. 【Kullanımı Kolay】 Dönebilen plakalı Duvar Apliği, ışığın yönünü değiştirmek için ayarlayabilirsiniz. 【Enerji Tasarrufu Tasarımı】 Premium LED ışık kaynağı, parlak ve enerji tasarrufu, düşük ışık arızası ve dayanıklı. 【Widely Used】Perfect için oturma odası, yatak odası, merdiven, balkon, bar mutfak, kreş, çalışma, ofis, restoranlar, oteller, dükkan, cafe, vb.Özellikleri : Kaliteli alüminyum alaşım ve akrilik benimser, hafif, anti-pas, yıllarca kullanım için dayanıklı.Premium LED ışık kaynağı, parlak ve enerji tasarrufu, düşük ışık hatası ve dayanıklı.Dönebilen bir plaka ile ışığın yönünü değiştirmek için ayarlayabilirsiniz.Buzlu kabuk, gözlerinizi korumak için sert olmaması için aydınlatmayı yumuşatabilir.Oturma odası, yatak odası, koridor vb.Için mükemmeldir.Şartname : Malzeme : Akrilik + Alüminyum AlaşıMışık Kaynağı : ledvoltaj : 85-265 VLifespan : 20,000 hboyutu : Yaklaşık.S-14*6*4.5 cm / 5.5*2.4*1.8 içeri, M-22*11*4.5 cm / 8.7*4.3*1.8 içeri, L-29*11*4.5 cm / 11.4*4.3*1.8 Ağırlık : Yaklaşık. -S, Saf Beyaz ve Beyaz-S, Işık ve Beyaz Sıcak-S, Saf Beyaz ve Siyah-M, Sıcak Işık ve Siyah-M, Saf Beyaz ve Beyaz-M, Sıcak Işık & Beyaz-M, Saf Beyaz ve Siyah-L, Sıcak Işık ve Siyah-L, Saf Beyaz ve Beyaz-L, Sıcak Işık & Beyaz-LPackage Listesi(ışık, renk ve kabuk renk boy) 158g Options : Saf Beyaz ve Siyah-S, Sıcak Işık ve Siyah : 1 x x x x Light2 Expansions2 Screws1 Manuel.


Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın